Soovitatav

Mineraalvill Knauf Omnifit plaat 35 50 mm (1200x600)

€ 0.00

Kohustuslik väli!
Kohustuslik väli!
Kohustuslik väli!
Kohustuslik väli!

Tagastab

Tagastamispoliitika

Täname teid, et teete meiega oste. Loodame, et olete oma mineraalvilla ostuga rahul. Kui te siiski mingil põhjusel ei ole oma ostuga täielikult rahul, oleme siin, et aidata.

Tagastab

Teil on 14 päeva alates tarnekuupäevast, et tagastada oma mineraalvillakate täieliku tagasimaksmise või vahetamise eesmärgil. Tagastamiseks peab teie mineraalvill olema kasutamata ja originaalpakendis samas seisukorras, nagu te selle kätte saite.

Tagastamise algatamiseks võtke meiega ühendust aadressil office@millinevilla.ee, märkides oma tellimuse numbri ja tagastamise põhjuse. Me anname teile juhised mineraalvilla tagastamise kohta.

Tagasimaksed

Kui oleme teie mineraalvilla kätte saanud, kontrollime seda ja teavitame teid toetuse saamise seisust. Kui teie tagastamine on heaks kiidetud, algatame tagasimakse teie algsele makseviisile. Saate krediiti teatud aja jooksul, sõltuvalt teie kaardiväljaandja eeskirjadest.

Laevandus

Te vastutate ise oma mineraalvilla tagastamise saatmiskulude eest. Kohaletoimetamiskulud ei kuulu tagastamisele. Kui teile tagastatakse raha, arvatakse tagasisaatmiskulud teie raha tagasimaksest maha.

Erandid

Me ei saa tagasi võtta mineraalvilla, mida on kasutatud või mis ei ole originaalpakendis, välja arvatud juhul, kui toode on defektne või kahjustatud. Kui saate defektse või kahjustatud toote, võtke meiega viivitamatult ühendust aadressil office@millinevilla.ee, et leppida kokku toote asendamine või tagasimaksmine.

Võtke meiega ühendust

Kui teil on küsimusi meie tagastamispoliitika kohta, võtke meiega ühendust aadressil office@millinevilla.ee. Me aitame teid hea meelega.

Võrdle 0 / 3